FIFA 08


83%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
wii
ps3
ps2
psp
pc

Podobné hry

Jak si vede hra FIFA 08 v porovnání s podobnými hrami? FIFA 08 byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Hrej.cz
31. 10. 2007
Oproti minulému ročníku je znát výrazné zlepšení. Pokud autoři nesejdou z dobře zvolené cesty, máme se příští rok na co těšit. Jak už bylo řečeno v recenzi, sedmičku berte jen jako orientační známku, fanoušci si klidně mohou přidat ještě bodík navíc.

9/10
Tiscali Games
23. 10. 2007
Next-genová FIFA 08 přináší neobyčejně nabitý obsah, hýřící spoustou zábavy, nápadů a vychytávek. Od těch podstatných až po zdánlivé drobnosti, které pomáhají vytvořit fotbalovou atmosféru, jaká zatím neměla obdoby. Krom výborných nápadů nejen v oblasti herních modů přináší i nový systém kličkování a propracovaný engine, a tím pádem stovky hodin zábavy online...

80%
Bonusweb
3. 10. 2007
FIFA narozdíl od NHL nepřináší již několikátým rokem stejné představení, ale podléhá určitému vývoji. K lepšímu, nebo horšímu? A podaří se konečně překonat velkou fotbalovou konkurenci PES?

GamePark
2. 10. 2007
Na rozdíl od série NHL, které již zhruba tři roky stagnuje na místě a počet novinek by se dal spočítat na prstech jedné ruky zasloužilého řezníka, série FIFA nemá svou cestu tak jednoduchou. Již pár let jí je velmi silnou konkurencí konkurenční ProEvolution Soccer od Konami, který je v mnoha ohledech i lepší. V tomto směru EA Sports nezahálí a snaží se deficit oproti konkurenci dohnat. Nebudeme tu...

80%
Bonusweb
20. 9. 2007
Ligové ročníky po celé Evropě jsou již v plném proudu, a tak je nejvyšší čas, aby na trávník nastoupila i nová FIFA. Po loňském výkonu se letos dal očekávat útok na čelo tabulky.

CS