Fahrenheit


87%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
ps2
xbox
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Fahrenheit v porovnání s podobnými hrami? Fahrenheit byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8,8/10
Doupě
4. 1. 2006
Málokdo se dnes odváží přispět do herního rybníčku originální myšlenkou. Naštěstí existují odvážlivci jménem Quantic Dreams, kteří vám přinášejí jeden z nejunikátnějších herních zážitků všech dob jménem Fahrenheit. Přečtěte si recenzi na počin, který boří bariéry mezi filmem a hrou.

82%
Bonusweb
5. 10. 2005
Jak dopadla novodobá interaktivní detektivka? Po geniální demoverzi, kterou mnozí hráči dohráli hned několikrát po sobě, jsme se konečně dočkali. V čem nás tato hra překvapila a zklamala čtěte v naší recenzi!

9/10
Tiscali Games
26. 9. 2005
Hodnocení Fahrenheitu je velmi obtížným úkolem, neboť redefinuje žánr adventur a především interaktivní filmy. Několik chyb je jasně vidět (dějový zvrat), avšak na druhé straně je více než jasně převažuje spousta kladů. Otázkou spíše je, zda si devadesátkové hodnocení zaslouží hra, která v podstatě hrou už skoro ani není. Řada jiných her vám nabídne o poznání lepší...

DECS