Fable Heroes


57%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Fable Heroes v porovnání s podobnými hrami? Fable Heroes byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/10
Recenzeher.eu
16. 6. 2012
Fable Heroes je opravdovým zklamáním, které si nevzalo nic ze skvělých Castle Crashers a jede si svojí vlastní cestou. Pokud hrajete hry se svými dětmi, tak se dají Heroes doporučit, díky své jednoduchosti a nemožnosti zemřít, ale pokud jste hráči, kteří za svoje peníze očekávají pořádnou hru se skvělou hratelností, slušnou dobou hraní a dobrým soubojovým systémem, tak ruce pryč.

5/10
Sector.sk
21. 5. 2012
Nie je všetko zlato, čo sa blyští a veru, že Fable Heroes sa na prvý pohľad blyští náramne

6/10
Tiscali Games
14. 5. 2012
Fable Heroes není hra v pravém slova smyslu, ale spíše drobná akční hříčka, která je vhodná pouze pro hraní multiplayeru. Pokud s touto možností nepočítáte, tak na hru raději zapomeňte.

5/10
Konzolista.cz
8. 5. 2012
Fable Heroes je jednoduchou mlátičkou pro nenáročné hráče. Na pár desítek minut zabaví, zvláště pokud hrajete s kamarády. Na delší hraní ale rozhodně není a nedokážu si představit, že se ke hře budete vracet. Z Fable Heroes je až moc cítit, že šlo o experiment, který se ve výsledku nepovedl tak, jak si asi vývojáři přáli.

70%
XboxWeb.cz
8. 5. 2012
Fable: Heroes určitě nemá ambice stát se úspěšným jako AAA pokračování, nicméně jako doplněk při čekání si ho určitě užije. Za 800 MSP dostanete slušnou porci zábavy, obzvlášť pokud k ní pozvete kamarády. V tom případě poslední drobné doporučení závěrem. Hraje li Vás více jak dva, určitě si přidejte obtížnost, protože jinak je hra poměrně jednoduchá a projdete ji jako nůž máslem. Časem sice může začít...

7/10
XboxWeb.cz
6. 5. 2012
Fable Heroes určitě nemá ambice stát se úspěšným jako AAA pokračování, nicméně jako doplněk při čekání si ho určitě užije. Za 800 MSP dostanete slušnou porci zábavy, obzvlášť pokud k ní pozvete kamarády. V tom případě poslední drobné doporučení závěrem. Hraje li Vás více jak dva, určitě si přidejte obtížnost, protože jinak je hra poměrně jednoduchá a projdete ji jako nůž máslem. Časem sice může začít...

PLENCS