Endzone - A World Apart


65%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Endzone - A World Apart v porovnání s podobnými hrami? Endzone - A World Apart byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

5/10
Tiscali Games
6. 4. 2021
Příliš mělká a jednoduchá budovatelská strategie. Její mechaniky se záhy vyčerpají, necitlivý herní design začne brzy otravovat a nastoupí stereotyp a nuda.

7,5/10
Sector.sk
1. 4. 2021
Vítaným spestrením sú však expedície, ktorým predchádza prieskum zaujímavých miest skautmi a následne pripravovanie samotnej výpravy. To zahrňuje výber miesta aj vhodných ľudí s rôznymi povolaniami, znalosťami aj vybavením. Niekde sa hodí odborník na ťažbu, inde skúsený hospodár a do batohu treba okrem proviantu aj nejaké náradie či ochranné masky. Expedícia potom poslušne došliape na určenú pozíciu...

7/10
Alza
23. 3. 2021
Endzone – A World Apart je podařený zástupce budovatelských survival strategií. Nabízí několik neotřelých prvků a povedených konceptů, stejně jako několik ne úplně vydařených mechanik. Doporučila bych ho především fandům žánru, pro nováčky se díky určité překombinovanosti moc nehodí.

CS