Banished


74%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Banished v porovnání s podobnými hrami? Banished byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

75%
Bonusweb
28. 3. 2014
Banished je další výrazná hra, za kterou stojí jediný vývojář. V některých ohledech překoná i budování města v SimCity.

8/10
Eurogamer.cz
19. 3. 2014
Příjemná budovatelská strategie, kde nejde ani tak o stavbu velkoměst, jako vůbec přežití několika málo desítek usedlíků. Banished se sice nesnaží o velkou revoluci žánru, přesto přináší několik svěžích mechanismů, které vás pořádně potrápí. Na druhou stranu se jedná o hru bez cíle a bez kampaně, takže není pro každého a musíte mít hlavně radost ze samotného stavění. I když je hra místy pomalejší,...

Eurogamer.cz
10. 3. 2014

6/10
Tiscali Games
27. 2. 2014
Malebná budovatelská strategie od jednohlavého vývojářského týmu, která míchá komplexní budovatelské prvky se surovým bojem o přežití. Banished vás nejdřív ztrestá, poté okouzlí, ale nakonec bohužel znudí.

4/5
Hrej.cz
24. 2. 2014
Banished je návykový nostalgický návrat ke konceptuální jednoduchosti klasických budovatelských strategií, který však trpí ztrátou výzvy a obsahu v pozdějších fázích hry. Jeho budoucnost lpí na slíbené podpoře modařské komunity a jejích nápadech a tvorbě.

DEENCS