Encodya


64%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Neo Berlin 2062. Tina - devítiletá sirotka - žije s SAM-53 - jejím velkým nemotorným strážcem robotů - v provizorním přístřešku v Neo-Berlíně, temné megalopoli ovládané korporacemi. Tina je dítě z městské džungle, které se naučilo žít samo, uklízet z městských kontejnerů a živit se zbytky. Její zábavný robot je vždy s ní, naprogramovaný tak, aby ji chránil, ať už se děje cokoli.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux

Podobné hry

Jak si vede hra Encodya v porovnání s podobnými hrami? Encodya byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Gaming professors
14. 5. 2021
Pokud jste fanoušky klasických adventur, ENCODYA si zaslouží váš čas. Její originální hudba a skvělý průchod příběhem si vás získá hned od začátku tohoto přibližně pětihodinového dobrodružství.

59%
Czechgamer.com
10. 3. 2021
Keď len vizuálne umenie nestačí

5/10
Sector.sk
3. 3. 2021
Na záver som si nechal ovládanie – nesmierne dôležitú súčasť hrateľnosti, pričom práve užívateľská príjemnosť je na bode mrazu. V kladnom prípade môže obrúsiť hrany a prevážiť finálne hodnotenie na vybranú stranu. Encodya na to ide svojsky, skrývajúc sa za retro. Pretože tak to niekedy bolo a tak to niekedy fungovalo. Doba, kedy na mňa inventár nevyskakoval automaticky po nájazde kurzoru nadol, kedy...

50%
Bonusweb
19. 2. 2021
Encodya naplno ukazuje, proč už jsou dnes point & click adventury prakticky mrtvým žánrem. Úplný průšvih to sice není, přesto hru nelze doporučit nikomu jinému než ortodoxním nostalgikům.

4/5
Hrej.cz
16. 2. 2021
Encodya zachraňuje všechny nedostatky pohádkovou grafikou, díky níž se z ní stává povedený interaktivní animák. Skvělá volba pro všechny, kterým chybí kvalitní point-and-click adventury.

CS