DJ Hero


78%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wii
ps3
ps2

Podobné hry

Jak si vede hra DJ Hero v porovnání s podobnými hrami? DJ Hero byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

85%
Bonusweb
21. 1. 2010
Nový přírůstek do rodiny hudebních her opouští stadionové arény a metalové skladby a přenáší nás do klubů tepajících v rytmu povětšinou elektronické hudby. Oslovuje především ty, kterým rocková hudba předchozích her příliš nevoněla a zároveň nabízí nový herní prožitek i pro ostřílené hudební matadory. Přichází totož s novou herní periférií v podobě gramofonu.

4/5
Hrej.cz
18. 11. 2009
Pokud se vám ještě hudební hry nezačaly zajídat, DJ Hero vás může zabavit na dlouhé hodiny. Nějaká moucha by se sice pod kapotou titulu našla, nejde ale o nic, co by změnilo fakt, že jde o poctivou hru.

7/10
Tiscali Games
12. 11. 2009
DJ Hero oslovuje především vyznavače taneční muziky, když představuje povedenou, ale trochu chudší taneční alternativu k zažitým kytarovým hrám spíše rockového ražení. Přitom je hra dobře přístupná prakticky komukoli, ale její zábavnost se odvíjí hlavně podle toho, jestli jste fanoušky mixované hudby, či nikoli.

ENCS