Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition


93%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
macos
nintendo switch
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition v porovnání s podobnými hrami? Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

80%
Czechgamer.com
15. 2. 2020
Technické nedostatky tohto portu sú síce prekážkou, ale voči hrateľnosti nie až tak veľkou

10/10
XboxWeb.cz
3. 9. 2018
Divinity: Original Sin II je jedna z nejlepších RPG, která konečně dorazila na konzole. Definitivní edice bývá často jen pouhým termínem jak vám prodat to samé, ovšem tohle je poctivě odvedená práce, díky níž se vám do rukou dostane prakticky bezchybná a pěkně promakaná hra. Samozřejmě můžete občas narazit na nějakou chybku nebo vás trochu pozlobí online, ale nic není úplně dokonalé, i když tahle hra...

5/5
GameSite.sk
3. 9. 2018
Ak ste ešte tu, čítate verdikt a stále som vás nepresvedčil, že Definitive Edition stojí za to, aby ste si ju zaobstarali, skutočne netuším, aký ďalší dôvod na kúpu ešte potrebujete. Kopec nového a prerobeného obsahu už aj tak skvelej hry, všetko v novom obale a s vynovenou technickou stránkou, to sa dnes už len tak ľahko nevidí. Ak ste teda fanúšikom taktického RPG žánru, niet ďalej na čo čakať.

CS