Disintegration


47%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
xbox
ps4

Recenze

1/5
Hrej.cz
9. 7. 2020
Pokud máte po ruce dalšího tvůrce Halo, raději ho pošlete zpět do Bungie. A pokud jste snad někdy měli chuť na Disintegration, tak si raději zapněte Call of Duty.

2/5
GameSite.sk
29. 6. 2020
Po dohraní Disintegration, ktorý sa zozačiatku zdal ako nádejný titul s dobrým nápadom, mi zostala v ústach horká pachuť. Aj keď na hre pracoval menší tím, mohla dopadnúť určite lepšie. Je cítiť, že si toho zobrali na plecia príliš a skoro všetko je spravené nedôsledne. Koniec-koncov je to taká hra pre nikoho. Stratégiu v nej nehľadajte a nepresvedčí vás ani ako FPS. Disintegration je k tomu v ponuke...

5,5/10
Sector.sk
23. 6. 2020
Disintegration mi pripomína Pariah. Na túto sci-fi strieľačku z vlastného pohľadu si dnes už zrejme nik nespomenie – a má to svoj dôvod. Kedysi išlo očakávaný hit, ktorý mal všetkých dostať do kolien. Prvé recenzie tomu nasvedčovali, ale hra mi prišla... proste celkom fajn. Ale stále iba fajn. Aj Disintegration malo veľké plány ako si podmaní hráčov. Nie je to zlé, je to fajn hra. A to je všetko. Fajn...

7/10
IndianTV
22. 6. 2020
Disintegration obstojně zkombinoval dva již zajeté herní žánry, bohužel tomu zkrátka něco chybí. Multiplayer vám na rozdíl od kampaně vydrží na pěknou řádku hodin, za což do určité míry můžou i delší doby při čekání na připojení. Hra si odnáší doporučení na 7 bodů a upřímně doufám, že se dočkáme pokračování, které by si více pohrálo s taktickými prvky hry.

5/10
Doupě
10. 6. 2020
Založení hry na něčem, co by jinde bylo náplní jedné mise, zní dost zvláštně. Kdyby však vývojáři vše provedli dobře, hra by se obhájila. To se však nestalo a při hraní Disintegration jsem se spíš vztekal nad hloupým provedením, než abych si užíval zajímavý sci-fi svět.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře