Disco Elysium


93%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Disco Elysium v porovnání s podobnými hrami? Disco Elysium byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

100%
Czechgamer.com
16. 4. 2020
Úchvatný výlet do světa, ze kterého se vám nebude chtít vracet. Disco Elysium je dospělé, ujeté, brutální, ukecané a hlavně neuvěřitelně zábavné.

9/10
Zing
29. 12. 2019
Extrémně hutné a obrovské příběhové krimi RPG v unikátním vizuálním stylu, v němž si nejen mohutně počtete a možná vyřešíte i záhadnou vraždu, ale jistě zvolíte ten správný osud a směr svému detektivovi, kteý vás v dobrém smyslu potrápí více než jeho samotný případ.

5/5
Hrej.cz
9. 12. 2019
Fascinující debut, který hráče vrhá do bizarního světa plného roztříštěné ideologie a neméně roztříštěných osobností. Nabubřelé grafomanství občas funguje — Disco Elysium je toho důkazem.

Eurogamer.cz
27. 11. 2019
Jedinečný, navíc velmi opakovatelný zážitek svým stylem asi nejpodobnější starému Planescape: Torment.

8/10
Tiscali Games
25. 10. 2019
Netradičně pojatá adventura s vynikajícím vizuálem a světem propracovaným do nejmenších detailů. Uspokojí ale pouze ty z vás, kdo se nebojíte obrovského množství anglicky psaných dialogů, neboť jejich vedení představuje drtivou většinu hratelnosti.

95%
Bonusweb
22. 10. 2019
Starší generace měla Planescape: Torment, nová má Disco Elysium. Jde o neskutečně originální a propracovanou hru plnou temnoty, ale i humoru a nadsázky. Bezesporu je to jedna z nejlepších her letošního roku, navzdory skromnému rozpočtu.

ENDECS