DC Universe Online (PS3)


72%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

7/10
Zing
10. 4. 2011
Upřímně, kdo alespoň jednou v životě netoužil navléknout upnuté elasťáky a vyrazit po boku Supermana zachraňovat svět?

6/10
GamesWEB.sk
6. 3. 2011
Holt, daň za prvú PS3 onlinovku nie je malá. Množstvo nedostatkov vyplývajúcich či už z konceptu hry, alebo z technologických obmedzení PS3, nie je malé, avšak v tomto prípade ide o záležitosti ľahko opraviteľné patchom a divil by som sa, ak by majoritnú väčšinu mnou vytknutých problémov autori neodstránili už v priebehu nasledujúceho pol roka.

79%
GamePark
19. 2. 2011
Hodně velký problém je pochopitelně především také v komunikaci s ostatními hráči, těžko jim můžete pohotově a rychle něco napsat jako na počítači s klávesnicí. Jako krok novým směrem a důkaz, že i na konzolích mohou fungovat MMORPG dobře, DC Universe Online obstálo. Proto nakonec udělujeme hodnocení 79 %. Panují u nás stále velké obavy, že tuzemští hráči jen tak na chuť tomuto projektu nepřijdou a...

7/10
Tiscali Games
18. 2. 2011
Zábavný mix RPG a akce, který jde prožívat s mnoha hráči po celém světě. Má význam primárně pro fanoušky tohoto komiksového světa, ti ostatní si budou hledat cestu obtížně.

7/10
Hrej.cz
14. 2. 2011
DC Universe Online sice trpí řadou dětských nemocí převážně technického charakteru, stále ale jde o nadějnou vlaštovku. Autoři věrně zachytili komiksový svět i s jeho jedinečnou atmosférou. Pokud se nezaleknete stereotypu, třeba vás potěší, že titul vybalí na hráče vše podstatné od první minuty.

Sony-Playstation
13. 2. 2011
DC Universe Online ma sklamal svojou nudnou schémou, kde boj síce dokáže prinútiť hráča za každú cenu vylepšovať niečo čo funguje ale na druhú stranu, vám za chrbtom stavia stenu ktorá na vás každou hodinou padá a je na nej nápis: má to cenu sekať do NPC postavy, báť sa že na vás z rohu skočí nejaké decko a pošle vás zase cez respawn na začiatok?! Na toto už si dajte odpoveď samy, 15 euro mesačne nech...

8/10
Konzolista.cz
9. 2. 2011
Musíme se přiznat, že jsme k DC Universe Online přistupovali trošinku s nedůvěrou. Po odehrání několika málo hodin si nás ale dokázal získat a už nepustil a troufáme si tvrdit, že po následující týdny ani nepustí.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře