DC Universe Online


75%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

7/10
Zing
10. 4. 2011
Upřímně, kdo alespoň jednou v životě netoužil navléknout upnuté elasťáky a vyrazit po boku Supermana zachraňovat svět?

70%
Bonusweb
7. 3. 2011
Placené on-line hry na hrdiny jsou podle některých názorů pomalu přežitkem, ale odolat Batmanovi, Catwoman, Jokerovi a dalším se jen tak nedá.

79%
GamePark
19. 2. 2011
Masivní online RPG to nemají v dnešní době vůbec jednoduché. Trh je jimi doslova zahlcen a pro nové tituly je nesmírně těžké se prosadit. Především pak pro ty, za něž se musí platit pravidelné měsíční poplatky. V této oblasti totiž dominuje král jménem World of Warcraft a ten vedle sebe konkurenta prostě nepustí. Na druhou stranu právě milionové měsíčky zisky jsou takovým lákadlem, že to pořád někdo...

7/10
Tiscali Games
18. 2. 2011
Zábavný mix RPG a akce, který jde prožívat s mnoha hráči po celém světě. Má význam primárně pro fanoušky tohoto komiksového světa, ti ostatní si budou hledat cestu obtížně. A i když to není ani zdaleka propadák typu Final Fantasy XIV, perfektní MMO(RPG) to také není. Místo měsíčních poplatků by hře seděl free-to-play model a i když jsou si PC a PS3 verze takřka rovny, na PC jde spíše o zajímavý experiment,...

7/10
Tiscali Games
18. 2. 2011
Zábavný mix RPG a akce, který jde prožívat s mnoha hráči po celém světě. Má význam primárně pro fandy tohoto komiksového světa, ti ostatní si budou hledat cestu obtížně.

4/5
Hrej.cz
14. 2. 2011
DC Universe Online sice trpí řadou dětských nemocí převážně technického charakteru, stále ale jde o nadějnou vlaštovku. Autoři věrně zachytili komiksový svět i s jeho jedinečnou atmosférou. Pokud se nezaleknete stereotypu, třeba vás potěší, že titul vybalí na hráče vše podstatné od první minuty.

8,5/10
Sector.sk
1. 2. 2011
Akčne ladená MMO s interesantným RPG vývojom postáv.Ak však chce SOE príliv hráčov aj udržať, hre treba urgentne pridať viac obsahu, vyššie úrovne, nové výzvy.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře