Crash Bandicoot 4: It’s About Time


90%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

Recenze

10/10
IndianTV
17. 10. 2020
Crash Bandicoot 4: It's About Time srší kvalitou. Jde opravdu o pořádný comeback po 22 letech.

9/10
Tiscali Games
14. 10. 2020
Crash Bandicoot opět dokázal, že žánr 3D skákaček není mrtvý, pokud k němu vývojáři přistoupí s respektem a dostatečným talentem. V aktuálních pochmurných dnech je jeho ztřeštěná atmosféra balzámem na duši, i když vás nemilosrdná obtížnost občas namíchne.

9/10
Vortex
13. 10. 2020
Crash Bandicoot 4: It's About Time představuje příkladný způsob, jak elegantně skloubit staré i nové prvky, jak modernizovat klasiku a přitom zůstat věrný originálu. Navzdory mnoha tradičním mechanismům Crash neustrnul v čase a studio Toys for Bob nám naservírovalo důstojné pokračování původní trilogie, na které jsme čekali od roku 1998.

5/5
Hrej.cz
12. 10. 2020
Crash Bandicoot 4 je jednou z nejlepších plošinovek současnosti. Skvělou hratelnost předchozích dílů nerušivě doplnily nové mechanismy, moře obsahu a rozšířené možnosti. Při hraní si tak přijdou na své jak nováčci, tak zkušení harcovníci. It’s About Time je prostě obrovská zábava.

88%
Czechgamer.com
7. 10. 2020
Důstojný nástupce slavné ságy plošinovek. Vraťte se zpět do dětských let a nenechte se rozhodit, ono se to podaří!

5/5
GameSite.sk
6. 10. 2020
Fanúšik, nefanúšik, mladý alebo starý. Vykašlite sa na všetky FPS s ultrarealistickou grafikou. Vypnite Fortnajty a Worzouny, pretože skutočná výzva je tu. Nové pokračovanie Crasha preskúša vaše reflexy v aspektoch, o ktorých ste nevedeli. To všetko zabalené do nádherných animácií a úžasných lokalít. Toto je hra, na ktorú sa tak dlho čakalo a že sa tak podarí, to som teda nečakal.

88%
Alza
6. 10. 2020
Crash Bandicoot 4: It's About Time patří mezi skákačky, které vás potrápí svou náročností, ale přesto se je budete snažit hrát stále dokola. Tvůrci dokázali propojit úctu k původní trilogii se zábavnými, inovativními nápady. Nedejte však na první dojem, tento titul i přes roztomilý audiovizuál není určen mladším hráčům, spíše zkušeným harcovníkům.

90%
Bonusweb
6. 10. 2020
Konečně jsme se dočkali vymodleného čtvrtého dílu Crashe a byť to zní jako klišé, trpělivost se vyplatila. Je to pocta původním hrám, kterou si ovšem neužijí jen nostalgici, ale všichni fandové náročnějších hopsaček.

8/10
Zing
5. 10. 2020
Crash Bandicoot 4: It's About Time je skvělou plošinovkou, která hráčům nabídne skutečnou výzvu. Pro některé může být odrazující signál těžší obtížnosti, ale přesto si dokáže své fanoušky udržet. Spolu se zajímavou komiksovou vizualizací vás přesvědčí o tom, že vývojáři z Toys for Bob úspěšně převzali pochodeň série a Crash Bandicoot 4: It's About Time dostál svého jména.

7/10
Sector.sk
5. 10. 2020
Každý chmuľo dokáže spraviť náročné levely, dokonca aj ja, len mi dajte Super Mario Maker 2 a dostatok času. To nie je umenie. Umenie je spraviť zábavné levely a v tejto hre je podľa mňa priveľa príkladov toho, že to jednoducho nevyšlo. Som si istý, že v Toys for Bob je na seba niekto náramne pyšný, že vytvoril level, kde hráči zomrú aj 100x, ale kde je v tom zábava? Je to tu veľmi nevyvážené, dokonca...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře