Cities: Skylines


85%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
xbox-one
xbox
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Cities: Skylines v porovnání s podobnými hrami? Cities: Skylines nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
XboxWeb.cz
25. 4. 2017
Cities: Skylines Xbox One Edition je výborná budovatelská strategie s úžasnou grafikou a skvělou hratelností. Stavění města je zábavné a lehce mu propadnete. Cities se tím stává povinností pro každého fanouška žánru.

8/10
Tiscali Games
31. 3. 2015
Přes dekádu staré SimCity 4 má konečně svého vyzyvatele. Je mladý, mrštný a nebojí se jít do ringu v laciných trenkách bez nálepky sponzora. I tam, kde hra klopýtá, je mnohem funkčnější než nedávný pokus o restart kdysi suverénní značky SimCity. O to větší je překvapením, když jde o téměř stejné uchopení žánru, které vychází z akurátní simulace dopravy a distribuce služeb. Lepší časy asi přišly.

9/10
Zing
29. 3. 2015
Spousta lidí řiká, že Cities: Skylines je tou nejlepší budovatelskou strategií od dob SimCity 4. Bez sebemenšího zaváhání se mohu k takovýmto lidem přidat. Tahle hra je prostě vydařená a Colossal Order se předvedli tak, jak se sluší a patří. Jen tak dál.

Eurogamer.cz
29. 3. 2015
Ta nejlepší městská budovatelská hra, kterou si můžete pořídit. Ani se nejedná o obyčejný klon SimCity díky spoustě nápadů a novinek.

85%
Bonusweb
23. 3. 2015
Nová budovatelská strategie Cities: Skylines chtěla pokořit dřívějšího krále SimCity. A jak to dopadlo? Král je mrtev, ať žije král.

Eurogamer.cz
22. 3. 2015
Ta nejlepší městská budovatelská hra, kterou si můžete pořídit. Ani se nejedná o obyčejný klon SimCity díky spoustě nápadů a novinek.

4/5
Hrej.cz
20. 3. 2015
První krok do vod městských simulací se vývojářům z Colossal Order povedl. Stavění svého města je zábavné, lehce mu propadnete a ty malé nedostatky hry pak napraví hravá komunita.

DEENPLCS