Warlock: Master of the Arcane


74%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

7,5/10
Sector.sk
10. 7. 2012
Pri Warlockovi som sa bavil. Skočil som do hry rovnými nohami a svižne kráčal po bojiskách Ardanie, kde mi v rukách pulzovala magická sila. Verím, že rovnaký pocit zažije väčšina hráčov, pretože hra je dostatočne nápaditá. Nedá sa však ubrániť pocitu, že Warlock je iba (kvalitný) fantasy scenár, ktorý by pasoval do ponuky Civilization V, ale ako plnohodnotný produkt pôsobí príliš skromne a diétne....

6/10
Tiscali Games
20. 6. 2012
Příjemné překvapení pro všechny fanoušky žánru, kteří Civilizaci hrají především kvůli její bojové části - své válečnické choutky zde totiž ukojí do sytosti. Ostatní ale citelně pocítí absenci či jen letmou aplikaci ostatních prvků a vadit jim nejspíše bude i cheatující AI, absence klávesových zkratek a velmi malý počet možností, jak zvítězit.

7,8/10
Herní web
12. 6. 2012
Warlock - Master of the Arcane je jistě povedená hra, i když s pár škraloupy na tváři své hratelnosti. Čistě tahové hry jsou dnes docela vzácné a každý povedený kousek tohoto žánru je jistě vítaný. Warlock navíc předvádí svoji kvalitu, i když pár věcí zamrzí - například absence multiplayeru nebo třeba nedotaženost ohledně volby tvaru světa (vysvětleno v recenzi). Pokud máte rádi Civilization a fantasy...

85%
GameSite.sk
28. 5. 2012
Ponúka zábavu a možnosť odreagovať sa. A aby sa nakoniec nezabudlo, publisher je Paradox Interactive. Kto nevie, je to jeden z mála poctivých vydavateľov, ktorý so zákazníkmi aj komunikuje a snažia sa plniť ich želania. A hlavne dávajú šancu hrám, ako je Warlock.

7/10
Recenzeher.eu
13. 5. 2012
Podtrženo, sečteno, Warlock: Master of the Arcane rozhodně není špatnou hrou, přináší nám totiž Civilizaci a vše co jí chybělo – fantasy prostředí. Přesto však, právě kvůli tak intenzivní inspiraci jinou hrou, se v ní ztrácí originalita a těch pár prvků, které jsou nové, zapadnou mezi okopírované části. I přes tento fakt se ale budete při hraní určitě bavit.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře