Skulls of the Shogun


77%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Skulls of the Shogun v porovnání s podobnými hrami? Skulls of the Shogun byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Tiscali Games
17. 8. 2013
Zábavná a upřímně vtipná jednohubka z vod tahových strategií. Moc dobře ví, že rozsahem nemůže soupeřit s Civilizací nebo XCOM, a tak přináší vlastní pojetí žánru. Občas kvůli tomu drhne, ale po většinu času jde o svěží zážitek.

8/10
Konzolista.cz
16. 2. 2013
Ačkoliv jsem na začátku nečekal vůbec nic, tak musím říct, že hra dokázala mile překvapit a na začátku roku 2013 už druhá nadprůměrná arkáda, která vyšla. Pro každého kdo má tahové strategie rád je povinnost vyzkoušet si přinejmenším trialovou verzi a rozhodnout se, zda do ní zainvestovat potřebné peníze. Těm, kteří se tak nakonec skutečně rozhodnou, přeji hodně hodin zábavy, kterou zakončíte získáním...

80%
Bonusweb
8. 2. 2013
Nádech Japonska, povedené vizuální pojetí, zábavné herní mechanismy a slušná porce humoru, tím se chlubí strategie Skulls of the Shogun. Utkat se mezi sebou mohou hráči na PC, Xboxu 360 a mobilním systému Windows Phone.

ENCS