Castlevania: Dawn of Sorrow


98%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Castlevania: Dawn of Sorrow v porovnání s podobnými hrami? Castlevania: Dawn of Sorrow nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

GamePark
10. 5. 2009
Vyvinuto studiem The Mighty Troglodytes a distribuováno Konami, je Castlevania: Dawn of Sorrow dílem, které si zaslouží, aby mu bylo věnováno trochu té pozornosti. Protože námět a žánr hry je vskutku originální a zajímavý. Budete chodit a skákat jako Mario. Budete zabíjet démony a jinou havěť a přitom vaše postava bude dostávat zkušenosti, levely a budete ji oblékat nalezené brnění a zbraně. Takže...

9,5/10
Doupě
20. 6. 2006
Píše se rok 2036 a Drákula se pokouší o vzkříšení, díky němuž by mohl ovládnout celou Zemi. Jeho médium a současně hlavní hrdina celé hry, Soma Cruz, se ovšem nevzdává a pokouší se najít způsob, jak ho definitivně zbavit moci. Jestli uspěje záleží jen na vás, ale pamatujte – česnek tentokrát stačit nebude.

5/5
Hrej.cz
8. 6. 2006
Znalce série mile překvapí Dawn of Sorrow inovacemi, které nenarušují klasickou hratelnost. Nováčky nadchne všechno. V krátkosti jde o titul, který potěší prostě každého.

CS