Call of Duty: Black Ops 3


83%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Call of Duty: Black Ops 3 v porovnání s podobnými hrami? Call of Duty: Black Ops 3 byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Zing
18. 11. 2015
Vyrovnáváme každoroční hate a stavíme se tentokrát za Call of Duty, které hrdě kráčí v zástupu lineárních stříleček a bez problémů vede pochod multiplayerových akcí.

82%
Bonusweb
13. 11. 2015
Letošní díl z akční válečné série Call of Duty ukazuje chmurnou budoucnost, v níž lidé ztrácejí kontrolu nad technologiemi, které sami vytvořili. Hra vznikala tři roky a byť by šlo některé věci ještě vylepšit, je to fajn střílečka, která příjemně překvapí mnoha možnostmi, jak ji hrát.

Eurogamer.cz
13. 11. 2015
Nejrozsáhlejší Call of Duty všech dob, ale také malá snaha posunout se vpřed. Bez medaile.

91%
Czechgamer.com
11. 11. 2015
Nový přírůstek do podsérie Black Ops se povedl. Treyarch už dávno vystoupil ze stínu Infinity Ward a má svůj osobitý styl multiplayeru, který funguje a funguje lépe než loňské AW. Pro singl hráče bych nějakou desítku z hodnocení ubral, ale pro každého, kdo je online, je tato top multiplayerovým titulem.

4/5
Doupě
10. 11. 2015
Na stranu druhou si ale kampaň od minula dost šplhla, úprava všeho a všech je neuvěřitelně propracovaná a multiplayer nabízí skvělou zábavu na další desítky hodin díky propracovanému systému odemykatelných bonusů a předmětů. Jistě, propracovaný scénář nebo filozofickou hloubku byste tu hledali jen těžko, od toho jsou tu ale jiné hry. Call of Duty je herní alternativou filmových Transformerů. Občas...

CS