Bloodforge


50%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Bloodforge v porovnání s podobnými hrami? Bloodforge byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/10
Recenzeher.eu
17. 5. 2012
Bloodforge se snaží přilákat hráče svou brutalitou, množství krve a hromadou bojů.

7/10
Herní web
17. 5. 2012
Pokud chcete dobrý titul z Hack’a’slash žánru za nízkou cenu, tak je pro vás Bloodforge tím pravým. Hledáte-li však další hru gigantických rozměrů God of War série, koupi byste měli opravdu dobře zvážit.

50%
XboxWeb.cz
4. 5. 2012
Už dlouho jsem nenarazila na takhle špatnou hru. Mám z ní pocit, že za potoky krve se snažila skrýt své chyby. A těch je bohužel takové množství, že se jí to nepodařilo.

5/10
Konzolista.cz
4. 5. 2012
Bloodforge rozhodně zaujme svojí vizuální prezentací a na první pohled zajímavým příběhem, ale když se do něj ponoříte o něco více, budete si všímat spousty nedodělků a chyb, kterých se vývojáři dopustili. Nyní jen nemluvím o poněkud kratší herní době, ale především nepřesvědčivému soubojovému systému a také otřesné kameře, která občas dokáže pořádně vytočit. Bloodforge je díky tomu jen čistě průměrnou...

5/10
XboxWeb.cz
4. 5. 2012
Nemá smysl se dále rozepisovat. Už dlouho jsem nenarazila na takhle špatnou hru. Mám z ní pocit, že za potoky krve se snažila skrýt své chyby. A těch je bohužel takové množství, že se jí to nepodařilo. 1200 MP je pro spoustu her omluvou a dokážu pak nad jejich nedokonalostmi přimhouřit oči, ale tady mi to spíš přijde, jako by mě někdo ošidil. Nestálo by to ani za polovinu ceny. Hra je děsivá první...

CS