Beyond Blue


63%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
xbox
ps4

Recenze

7/10
Tiscali Games
15. 7. 2020
Podmořský výlet do dálek není ani tak plnohodnotnou hrou, jako spíš krásně zpracovaným simulátorem potápěče a upozorněním na to, jak lidstvo nakládá se svým přírodním bohatstvím. Podobný oddechový zážitek je na herní scéně vždy vítaným zpestřením.

3/5
GameSite.sk
7. 7. 2020
Beyond Blue je príjemná oddychová jednohubka, zabalená v peknom grafickom kabáte a k tomu za dobrú cenu. Troška zamrzí menšie množstvo obsahu, hlavne z pohľadu informácií o prostredí a živočíchoch. Naopak poteší dobre napísaným príbehom, ktorý je síce krátky, ale prinúti vás zamyslieť sa. Nie je to hra pre každého, ale ak ste fanúšikmi modrého sveta, rozhodne jej kúpu neoľutujete. Ak nie hneď, určite...

6/10
Sector.sk
30. 6. 2020
Ak však máte chuť na podmorské dobrodružstvo, určite siahnite po hre Subnautica. Tá ilúziu oceánu, života a záhad v ňom zvláda výborne. No a ak ste náhodou nevideli seriál Blue Planet II, okamžite to napravte! Začať môžete fantastickým trailerom.

7/10
Doupě
27. 6. 2020
Hra je o plavání v moři. To je vše. Žádný napínavý příběh, žádné herní mechaniky, které musíte přeprat – prostě relaxujete. Stačí vám to? Pak je Beyond Blue pro vás, jinak ruce pryč.

45%
Bonusweb
22. 6. 2020
Beyond Blue dokazuje, že jen zajímavý nápad a netradiční zasazení k vytvoření dobré hry nestačí. K těmto ingrediencím je třeba přidat i zábavnou náplň a alespoň trochu pestré prostředí. Ani jednoho se v Beyond Blue nedočkáte. Místo toho dostanete lehce upravenou mobilní hru, u které strávíte maximálně pár hodin.

7/10
XboxWeb.cz
14. 6. 2020
Jestli rádi nasloucháte hlasu oceánu a obyčejné dokumenty vás nudí, nejspíš jste našli svou odpolední dávku přírodopisu. Z naučného pohledu je Beyond Blue výborná kompozice. Informace podává v malých dávkách, s dobrým vysvětlením a za přispění vás samotných. Herně jde bohužel o skromný průměr, který za konečný výsledek vděčí hlavně hraným pasážím, krátké herní době a příznivé ceně. A cílová skupina...

65%
Alza
11. 6. 2020
Pokud hledáte poklidnou naučnou hru (třeba i pro děti) se super jednoduchým ovládáním, která vás nebude stresovat nebezpečím, časovými limity ani nečekanými zvraty, bude se vám Beyond Blue zamlouvat. V opačném případě se mu vyhněte velkým obloukem, jelikož vás pravděpodobně bude hlavně nudit.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře