Assetto Corsa


73%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps4
xbox-one

Recenze

6/10
Tiscali Games
2. 1. 2017
Kdo půjde téhle hře dostatečně naproti, dočká se naplnění. V opačném případě ho možná za hru utracené peníze začnou pálit v kapse, protože Assetto je i po dvou letech pořád ještě spíš experimentem a betaverzí. Konzolová verze úspěšného závodního simulátoru naplno ukazuje slabiny malých týmů a velkých ambicí.

7/10
XboxWeb.cz
6. 9. 2016
Osobně nechápu, na koho je hra směřovaná. Jak může někdo vydat závodní hru o tak skvělém jízdním modelu, která vlastně nenabízí nic, než jezdit sám na pár tratích a překonávat sám sebe. Jestli tohle autoři chtěli, to nevím, ale za mě je tohle kvalitní beta nebo technologické demo, ale rozhodně né špičková AAA závodní hra. Osobně jsem hrozně zklamán. Autoři sice v novinkách informují, jak na tom pracují...

73%
Czechgamer.com
2. 9. 2016
Není to pro každého, je to pouze pro simulační nadšence. Běžnému hráči to nedá zábavu a kdo hledá hluboké "pseudo závodní RPG" zážitky ten ruce pryč. Tohle je čistě o simulaci jízdy v autě a o ničem jiném. Zde Assetto Corsa drží na konzolích to, čím se proslavilo na PC.

3/5
Hrej.cz
1. 9. 2016
Odvěký souboj srdce a mozku je opět na scéně! Chcete hrát hru, která je pohlcující, náročná a nesmírně uspokojující, ale současně nedoladěná a rozbitá? Ano chcete.

9/10
Tiscali Games
11. 2. 2015
Uživatelská svoboda, poctivý multiplayer a hlavně nepřekonatelný pocit z řízení supersportovních automobilů. Assetto Corsa je díky svým vlastnostem krásným dárkem pro mistry virtuálního volantu.

9/10
Sector.sk
8. 2. 2015

7/10
Eurogamer.cz
8. 2. 2015
Assetto Corsa není nic pro sváteční jezdce, kteří v ní najdou jen minimum obsahu a velmi náročné soutěže bez pořádné kariéry. Stále cizelovaná hra ovšem exceluje zřejmě nejvyspělejší fyzikou jízdy současnosti a velmi dobrým převedením jízdních vlastností většiny vozidel, které má v garáži. Je ovšem velká škoda, že vše ostatní tomu muselo hluboko ustoupit.

Eurogamer.cz
6. 2. 2015

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře