Zaklínač 3: Srdce z kamene


89%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
windows
xbox-one
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Zaklínač 3: Srdce z kamene v porovnání s podobnými hrami? Zaklínač 3: Srdce z kamene byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9,8/10
Centrum Her
25. 10. 2015
Ak je Zaklínač 3 najlepšie RPG súčasnosti, potom si rozšírenie Srdce z kamene zaslúži označenie ako najlepšie DLC. Hodnota, ktorú tento datadisk ponúka je vyššia, než dokáže ponúknuť mnoho ostatných hier na trhu. Akoby nová hra najvyššej kvality bez kompromisov.

80%
Bonusweb
20. 10. 2015
Po sérii opravných patchů a bezplatných přídavků vydávají autoři třetího Zaklínače první ze dvou plnohodnotných rozšíření. Nabízí se samozřejmě otázka, zda tahle obří hra nějaké objemnější rozšíření vůbec potřebuje. Pokud vás zajímá, zda se Srdce z kamene vyplatí, čtěte dále.

9/10
Tiscali Games
16. 10. 2015
Jestliže Zaklínač 3 byl skvělý román, Srdce z kamene je neméně skvělá povídka. Odehrává se v univerzu původní hry, ale vypráví svůj vlastní příběh, který do univerza skvěle pasuje a patří mezi to nejlepší, co kdy tvůrci z CD Projektu vymysleli. Je to dojemné, srandovní, rozsáhlé… A také je to naprostá povinnost pro všechny, kterým se Zaklínač 3 aspoň trochu líbil.

CS