Zaklínač 2: Vrahové králů


92%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

GamePark
24. 4. 2012
Za měsíc tomu bude rok, co jsme recenzovali druhý díl skvělého RPG se zaklínačem Geraltem v hlavní roli. Hra byla od nás ohodnocená velmi dobře a CD projekt, který ji vydal, s ní sklidil velký úspěch. Ač samotná hra naznačuje možnost dalšího dílu, a určitě se na něm i pracuje, mezitím CD Projekt stihl vytvořit svou první konzolovou hru, respektive zkonvertovat Zaklínače 2 tak, aby si ho mohli užít...

9/10
Tiscali Games
16. 4. 2012
Jedno z nejlepších příběhových RPG, které se v této generaci objevily na konzolích. Pokud doma máte X360 a máte rádi RPG, neexistuje jediný rozumně odůvodnitelný argument, proč jste si tuhle hru ještě nekoupili. Mazejte do obchodu.

GamePark
26. 5. 2011
Je to už dlouhé čtyři roky, kdy jsme se prvně mohli ujmout temného hrdiny Geralta a zažít společně s ním příběh, který volně navazoval na předchozí knížky polského spisovatele Andreje Sapkowskeho. Výlet do Temerie byl velmi úspěšný, o čemž svědčí i hodnocení na našem portále (recenze – 92%) a tak početná komunita čekala na příchod druhého dílu jako na smilování. Druhého dílu jsme se konečně dočkali,...

85%
Bonusweb
26. 5. 2011
Druhý díl Zaklínače je ve všech směrech moderní hrou na hrdiny, která se ale nepodbízí za každou cenu. Vypráví poutavý příběh a dává hráčům možnost rozhodnutí.

98%
Czechgamer.com
24. 5. 2011
Ťažko sa hľadá konkurencia pre toto dielo. Silný príbeh, rozhovory a hrateľnosť, ktorá sa prekoná len ťažko. Teraz veríme v pokračovanie!

9/10
Tiscali Games
21. 5. 2011
Triumf přístupu, co věří prověřenému žánru i platformě a nebojí se do něj investovat zdroje, kterými jiní živí marketing. Ne snad, že by nám polští autoři nepodkuřovali velkorysým balením už základního vydání hry, ale ona ta hra jednoduše stojí za každou korunu své ceny.

9/10
Zing
18. 5. 2011
Současný král na poli RPG a hra, která dělá čest nejen prvnímu dílu, ale i knižní předloze. Troufám si tvrdit, že Andrzej Sapkowski musí být hrdý. Geralt z Rivie zase všem vytřel zrak, přesně jak to má ten bělovlasý chlapec ve zvyku.

5/5
Hrej.cz
17. 5. 2011
Druhý Zaklínač světu ukazuje, že existuje i fantasy pro dospělé, která staví proti kýči, vyumělkovanosti a hamburgerové heroičnosti přirozenost, cynismus a lidový folklór. Koupit a zahrát, jinak čert vás sper, ogaři.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře