World of Warplanes


73%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra World of Warplanes v porovnání s podobnými hrami? World of Warplanes byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

75%
GamePark
12. 1. 2014
World of Warplanes nedosahuje takových kvalit jako tanky stejného výrobce a také je to možná tím, že už se nejedná o takovou novinku. Přesto je to zábavná hra na mnoho večerů a pokud jste fanoušek létání, určitě neprohloupíte, pokud hru zdarma vyzkoušíte.

75%
GamePark
24. 12. 2013
Většina z vás asi zná hru World of Tanks. Aby také ne, když tato hra běloruského vývojářského studia Wargaming vtrhla na herní scénu jako uragán a zajistila, i když je hratelná v základu zdarma, svým tvůrcům obří finanční zdroje a velkou slávu. Však jsme vás také několikrát informovali o obřích herních stáncích na prestižních herních výstavách. Velké zdroje a kvalitní vývojářské zázemí tvůrcům umožňuje...

70%
Bonusweb
21. 12. 2013
World of Warplanes rozhodně na pár dnů pobaví a motivuje. Bohužel se docela rychle ohraje, protože mu chybí dostatečná hloubka.

7/10
Tiscali Games
27. 11. 2013
World of Warplanes nabízí svižnou a snadno pochopitelnou hratelnost, záplavu letadel a krátké intenzivní zápasy na vyplnění volného času. Aby však dohnala a předehnala konkurenční War Thunder, budou se muset tvůrci hodně snažit a nešetřit v updatech novým obsahem.

DEPLCS