World of Warcraft: Legion


93%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

90%
Bonusweb
24. 9. 2016
Po nemastném neslaném datadisku Warlords of Draenor se zdálo, že tvůrcům on-line hry na hrdiny World of Warcraft začíná docházet dech. První týdny v Legionu nás však přesvědčují o pravém opaku.

93%
GamePark
19. 9. 2016
Rok se s rokem sešel a nám na stole přistála další expanze pro krále MMORPG World of Warcraft, tentokrát s podtitulem Legion. Ten je velmi výstižný, jelikož Azeroth se po událostech na Draenoru ocitá pod invazí Plamenné Legie, kterou vede samotný Sargeras. Jeho pravou rukou je prastarý Eredar Kil’Jaeden (znáte ze Sunwellu) a jelikož Legie vždycky ráda fušovala do portálů, bran a vůbec invazí do jiných...

5/5
Hrej.cz
12. 9. 2016
Právě teď je ten nejlepší čas naskočit do světa Warcraftu. Vymanit se z jeho pevného sevření je zase stejně těžké jako kdysi. Blizzard si nasadil laťku zatraceně vysoko.

9/10
Zing
5. 9. 2016
Nový datadisk se Blizzardu nadmíru povedl. Po obsahové stránce dokáže World of Warcraft: Legion svého předchůdce zastínit prakticky již na samém začátku. Otázka je, jestli se jeho tvůrcům podaří udržet nahozené tempo až do příštího pokračování.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře