WipEout Omega Collection


87%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4

Podobné hry

Jak si vede hra WipEout Omega Collection v porovnání s podobnými hrami? WipEout Omega Collection byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Hrej.cz
30. 6. 2017
Důkaz, že remaster nemusí být jen sprostým slovem. Vynikající kolekce, kterou si může užít nováček i veterán antigravitačních závodů, okořeněná skvělým grafickým zpracováním a tepajícím soundtrackem. Jedinou vadou na kráse je absence originálního obsahu.

Eurogamer.cz
16. 6. 2017
Perfektní kolekce s výtečnou grafikou i hudbou a tunou obsahu k tomu.

9/10
Zing
15. 6. 2017
WipEout Omega Collection je skvělým vstupním bodem pro nováčky série a zároveň gejzírem nostalgie pro otrlé piloty bleskurychlých vznášedel. Skvělé vylepšení vizuálu navíc potěší oba tábory, zejména pokud jsou majitelé 4K televizorů.

90%
Czechgamer.com
13. 6. 2017
Jedinou výtkou je snad, že nejde o nový díl. Jinak na vás čekají luxusně přepracované poslední tři díly z této kultovní série.

88%
Bonusweb
5. 6. 2017
Neonová budoucnost, nezaměnitelný pocit z rychlosti, adrenalin a napětí, návyková hratelnost i elektronický soundtrack. WipEout se právem stal hráčským hitem a legendou. Bohužel to s ním po zrušení Studia Liverpool nevypadalo dobře. Nyní je zpět alespoň v remasterované podobě.

PLCS