Velvet Assassin


61%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Velvet Assassin v porovnání s podobnými hrami? Velvet Assassin byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

65%
Bonusweb
4. 6. 2009
Spousta mužů už zjistila, že není radno provokovat křehkou ženu, když krájí cibuli. Nevěříte? Máme důkaz místo slibů.

3/5
Hrej.cz
18. 5. 2009
Velvet Assassin není v zásadě špatnou hrou a bude bavit ty, kteří neradi přemýšlí a po ryze akčních hrách si chtějí zašpásovat potichu. Na druhou stranu, ti, co chtějí od podobných her hlubší zážitek, budou v tomto případě zklamáni. Díky ukrutnému omezení vlastní invence si budete připadat jako jednorucí blázni, pobíhající se závojem nevědomí po hezky vypadajících úrovních.

70%
Bonusweb
13. 5. 2009
Možná ne nijak geniálním, ale rozhodně překvapivě hratelným počinem je nepříliš známá stealth akce z druhé světové války.

5/10
Tiscali Games
12. 5. 2009
Je vidět, že hamburští tvůrci nejsou moc zkušeným týmem. Však mají za sebou kromě této hry již jen arkádové závody Crashday. Na jejich první pokus o stealth akci to ale není vůbec špatné, ovšem zavedené konkurenci se Violleta přiblížit nedokáže. A to hlavně díky špatnému level designu a stereotypnímu postupu, který využívá jen pramálo dovedností, kterými...

GamePark
6. 5. 2009
Druhá světová válka je pro mnohé už ohrané a okoukané téma. Když k této fádní ingredienci, jež v dnešní době patrně nikoho ze židle nezvedne, přidáme hlavní postavu ženského pohlaví, může najednou být ze hry vcelku atraktivní titul. Alespoň tedy na první pohled a pro větší část mužské populace. Právě to se týká nového počinu z dílen německých vývojářů Replay Studios. Už to nebudeme déle napínat a rovnou...

DECS