Vampire: The Masquerade - Shadows of New York


61%

Průměr z 2 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
xbox
ps4
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Vampire: The Masquerade - Shadows of New York v porovnání s podobnými hrami? Vampire: The Masquerade - Shadows of New York byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

62%
Alza
20. 9. 2020
Vampire: The Masquerade - Shadows of New York je textovou adventurou, která má něco do sebe. Kvalit svého předchůdce však bohužel kvůli slabšímu zpracování rozhodnutí a jejich následného dopadu nedosahuje. Doporučit tento mírně nadprůměrný kousek mohu pouze těm, kteří touží po hutnějším poznání tohoto univerza. Ostatní by se měli této novele vyhnout.

6/10
Doupě
14. 9. 2020
Shadows of New York jsou další kapitolou po Coteries z minulého roku, která obstojí sama o sobě. Stále má spoustu neduhů, ale díky tomu, že se tvůrci soustředili na jednu příběhovou linku, působí věrněji a láká hráče se posouvat dál. Oproti konkurenčním grafickým románům mají Draw Distance stále co dohánět, ale našlápnuto mají slušně. Hlavně když vezmeme v potaz, že mají k dispozici celé univerzum Vampire The Masquerade.

CS