Übersoldier


80%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows

Podobné hry

Jak si vede hra Übersoldier v porovnání s podobnými hrami? Übersoldier byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Doupě
19. 4. 2006
Kreed měl v době svého vydání jasný cíl: předčit třetího Dooma. To se bohužel nepovedlo tak, jak si ruští vývojáři plánovali - hra sklízela průměrná hodnocení. Očividně se ale Rusové ze svých chyb poučili - jinak by UberSoldier nebyl tak výtečný.

GamePark
17. 4. 2006
Tentokrát nás příběh zavede ke konci druhé světové války, přesněji tedy 6 let po podepsání mírové smlouvy mezi nacisty a spojeneckými vojsky. Vy, jakožto hlavní hrdina, se v úvodu ocitnete zavřený v psychiatrické léčebně. Samozřejmě se vám záhy podaří z tohoto uzavřeného blázince zdrhnout, za což vděčíte jednomu z lékařů. Při útěku vám půjdou po krku jak ostatní „blázni“, tak ochranka léčebny. Až se...

8/10
Tiscali Games
4. 4. 2006
Nadprůměrná FPS ze staré školy s několika novými nápady, které se sice zlatým písmem do dějin nezapíšou, ale z hlediska zábavnosti a hratelnosti rozhodně nejsou špatné. Jedná se tedy o příjemné překvapení letošního jara a především design levelů by se mohl stát vzorem i pro mnohem nákladnější tituly ze západu.

CS