Torchlight 2


85%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Torchlight 2 v porovnání s podobnými hrami? Torchlight 2 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

85%
GameSite.sk
30. 10. 2012
Torchlight kupujte. Je lacný, je dobrý, nie je to Diablo. Zabaviť zabaví, vysoko cenený je. A pre tých, čo hrali jednotku, je dvojka len veľmi kvalitným vylepšením. A tomu aj zodpovedá cena. Necelých 20 €. Torchlight nie je žiadne Diablo. Kto by čakal, že niečo ako Diablo nájde, tak bude sklamaný.

86%
GamePark
21. 10. 2012
Torchlight II je ve svém žánru jedním z mála opravdu povedených titulů. Pro všechny co mají chuť se probíjet nekonečnými davy, vylepšovat svou postavu a prozkoumávat zajímavý svět, je jako stavěný. Druhý díl série je vlastně převlečená jednička, okořeněná novou grafikou, postavami, předměty a především multiplayerem. Staré dobré jádro ale zůstalo nedotčeno a my si tak můžeme naplno vychutnat moderní...

9/10
Doupě
10. 10. 2012
Nelíbily se vám razantní změny herních mechanik v Diablu III? Torchlight II je původnímu Diablu výrazně blíž.

4,5/5
Doupě
9. 10. 2012
Přes těch pár výtek je Torchlight II zatraceně povedenou diablovkou. Pokrok oproti prvnímu dílu je značný, základní herní mechaniky osvědčené a zábavné. Na první dohrání vám hra ukousne něco kolem 20 hodin, následně můžete pokračovat v New game+, případně si kupovat mapy k náhodně generovaným dungeonům. Za těch pár stovek, co hra stojí, dostanete hodně bohatou porci. Největším otazníkem pro milovníky...

8/10
Tiscali Games
4. 10. 2012
Torchlight II je na konto nově přidaného multiplayeru splněným snem všech fanoušků jedničky, který si vlastně nesmí nechat ujít žádný náruživý hráč diablovek. Namísto snahy o křečovitou inovaci, se tvůrci soustředili na odladění toho, co už řadu let funguje a svůj úkol splnili na výbornou.

8/10
InGamer.cz
2. 10. 2012
Torchlight 2 je ve všech směrech výborné pokračování. Chytlavý bojový systém, hromady lootu, krásné prostředí, a to vše zabaleno ve vkusné grafice a s perfektním ozvučením. Navíc za něj neutratíte ani moc peněz, což se při trvanlivosti titulu jeví jako jasný nákup všem milovníkům diablovek. A nejen jim.

9/10
Zing
2. 10. 2012
Pokud čekáte až zlevní Diablo 3, nebo na dokonalou verzi Diabla 2, nad ničím moc nepřemýšlejte a berte Torchlight 2. Všema deseti!

9/10
Zing
2. 10. 2012
Pokud čekáte až zlevní Diablo 3, nebo na dokonalou verzi Diabla 2, nad ničím moc nepřemýšlejte a berte Torchlight 2. Všema deseti!

8/10
Hrej.cz
29. 9. 2012
Torchlight II ukazuje, jak se má přistupovat ke druhému dílu. Nejenže vylepšuje, co se dá a nastavuje tak laťku velmi vysoko, ale nabízí i velmi kvalitní alternativu ke třetímu Diablu. Není času ohrnovat nos – za směšnou cenu se vám nabízí krásná hra plná dobrodružství, krve, střev a pavouků.

85%
Bonusweb
28. 9. 2012
Když se objevil první Torchlight, nabídl milovníkům pobíjení potvor ve velkých počtech pořádnou porci muziky jen za pár kaček a dokázal, že návyková hra ve stylu Diabla nemusí být ve vývoji deset let a nemusí mít rozpočet středoafrického státu. A pokračování se navíc zbavilo neduhů prvního dílu, takže chytne a nepustí.

8/10
Eurogamer.cz
26. 9. 2012
Torchlight II je vysoce kvalitním klikfestem, který bez výrazných potíží dokáže držet krok i s titánem jako Diablo III. Velkou předností je jistá domáckost a otevřenost hráčům. Neagresivní DRM bez nutnosti být během hraní online, multiplayer i přes LAN a do budoucna příslib komunitních modů. To vše lze považovat za velmi silné argumenty pro, stejně jako více než přívětivou cenu 499 Kč.

Eurogamer.cz
24. 9. 2012

DECS