This War of Mine: The Little Ones


81%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox-one
ps4

Recenze

6/10
Tiscali Games
2. 9. 2016
Děti přináší několik nových prvků, ale není jich mnoho. Jakmile si okoukáte všechny kontextuální hlášky a novinky, jež dítě nabízí, zůstává jen působivá reflexe vašich činů a několik příběhů jednotlivých dětí, což je málo. Kapitolou samou pro sebe je fakt, že děti nemohou zemřít. Ve hře, která zobrazuje hrůzy války, to vykreslení atmosféry zoufalství škodí.

90%
Bonusweb
27. 2. 2016
Nebývale depresivní hra se stává ještě o něco temnější. Simulátor přežití ve válce z pohledu civilisty totiž na Xbox One a PlayStation 4 přidává děti, o které je třeba se postarat. This War of Mine: The Little Ones by si měl zahrát každý, přesto to není svět, do nějž byste se rádi vraceli.

85%
Czechgamer.com
19. 2. 2016
Mrazivé zpracování války ze strany civilistů, které dokáže zabavit na hodně, hodně dlouho.

4/5
Hrej.cz
18. 2. 2016
Do třetice všeho dobrého a zlého. Ani na konzolích This War of Mine neztrácí nic na svém bezútěšném půvabu a nadstavba v podobě dětí funguje jako důvod, proč se ke hře vrátit i na nové platformě, znáte-li ji ze svého počítače či tabletu.

8/10
Zing
14. 2. 2016
Famózní indie titul dorazil i na konzole. Vyobrazení lidského utrpení se vším všudy, ještě umocněné malými dětmi, jejichž zdraví a bezpečnost závisí na vašich bedrech.

9/10
XboxWeb.cz
7. 2. 2016
This War of Mine má neuvěřitelně autentickou atmosféru s tím, jak jsme si vždycky přežívání během války představovali. Jde vlastně o drama, které si jako vypravěči sami řídíte a ve výsledku nabydete pocitů, jenž osvobození vlastních dětí od temného světa tam venku nebo opečovávání naprosto cících. bezmocných a hladových ještě více umocní.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře