This War of Mine: The Little Ones


82%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one
playstation 4
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra This War of Mine: The Little Ones v porovnání s podobnými hrami? This War of Mine: The Little Ones nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

6/10
Tiscali Games
2. 9. 2016
Děti přináší několik nových prvků, ale není jich mnoho. Jakmile si okoukáte všechny kontextuální hlášky a novinky, jež dítě nabízí, zůstává jen působivá reflexe vašich činů a několik příběhů jednotlivých dětí, což je málo. Kapitolou samou pro sebe je fakt, že děti nemohou zemřít. Ve hře, která zobrazuje hrůzy války, to vykreslení atmosféry zoufalství škodí.

90%
Bonusweb
27. 2. 2016
Nebývale depresivní hra se stává ještě o něco temnější. Simulátor přežití ve válce z pohledu civilisty totiž na Xbox One a PlayStation 4 přidává děti, o které je třeba se postarat. This War of Mine: The Little Ones by si měl zahrát každý, přesto to není svět, do nějž byste se rádi vraceli.

85%
Czechgamer.com
19. 2. 2016
Mrazivé zpracování války ze strany civilistů, které dokáže zabavit na hodně, hodně dlouho.

4/5
Hrej.cz
18. 2. 2016
Do třetice všeho dobrého a zlého. Ani na konzolích This War of Mine neztrácí nic na svém bezútěšném půvabu a nadstavba v podobě dětí funguje jako důvod, proč se ke hře vrátit i na nové platformě, znáte-li ji ze svého počítače či tabletu.

8/10
Zing
14. 2. 2016
Famózní indie titul dorazil i na konzole. Vyobrazení lidského utrpení se vším všudy, ještě umocněné malými dětmi, jejichž zdraví a bezpečnost závisí na vašich bedrech.

9/10
Centrum Her
13. 2. 2016
Jedná se o velmi zajímavě zpracovaný titul, který může zaujmout nejednoho hráče. Opravdu je vidět, jak jedna válka dokáže narušit životy lidí a udělat z nich zvířata. Určitě jde to titul, který se jen tak neztratí a zůstane člověku na paměti opravdu ještě hodně dobu. Pokud vás zajímají válečné hry a nebojíte se riskovat, tak by mělo být This War of Mine: The Little Ones titulem pro vás.

9/10
XboxWeb.cz
7. 2. 2016
This War of Mine má neuvěřitelně autentickou atmosféru s tím, jak jsme si vždycky přežívání během války představovali. Jde vlastně o drama, které si jako vypravěči sami řídíte a ve výsledku nabydete pocitů, jenž osvobození vlastních dětí od temného světa tam venku nebo opečovávání naprosto cících. bezmocných a hladových ještě více umocní.

PLCS