The Falconeer


67%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra The Falconeer v porovnání s podobnými hrami? The Falconeer byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Sector.sk
2. 12. 2020
Pri tejto grafike pekne vidieť, ako autor postupoval, vytvoril kvalitný vizuál, slušný letový model a animácie, ale hrateľnosť už nedotiahol. Čo mu však ešte pekne vyšlo, je atmosferická hudba, ktorá pri letoch krížom cez moria je upokojujúca a oddychová, ale pri bojoch sa zmení na akčnú a je veľmi kvalitným doplnkom. 

6/10
Tiscali Games
20. 11. 2020
Obyčejná letecká arkáda, která svou povrchnost zkouší zakrýt vzletnou fantastikou, jejíž prolnutí se hrou je však pouze kosmetické. Mise se velmi brzy začnou opakovat, a jakmile se nabažíte nádherného vizuálu, zůstane vám jen rutinní hratelnost.

80%
Alza
11. 11. 2020
I když se mi dílo Tomase Saly neskutečně líbí, nejedná se o kousek určený pro každého. Plně si ho vychutnají s vysokou pravděpodobností pouze fanoušci her orientovaných na létání, kterým nabídne jak slušnou hratelnost, tak i příběh schopný zaujmout. Pokud mezi ně nepatříte stále nad The Falconeer nemusíte lámat hůl, připravte se však neobvyklé ovládání.

ENCS