Sundered


80%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Sundered v porovnání s podobnými hrami? Sundered byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

GamePark
26. 8. 2017
Nedávno na scénu dorazil titul nesoucí název Sundered, a tak jsme jej neváhali pro vás poctivě zrecenzovat. Hra prezentuje sama sebe jako „hrůzostrašný boj o přežití a zdravý rozum“, což zní na začátek vcelku pozitivně. Mrknete-li však letmo po screenshotech, první co by vás mělo zaujmout, je nepochybně vizuální zpracování. Hra je totiž ručně kreslená. Nejdříve se ovšem pojďme podívat na to, co se...

8/10
Zing
9. 8. 2017
Sundered je povedená plošinovka, v níž není přežití základním aspektem. Místo toho se dočkáte prozkoumávání lokací, budování postavy a náročných soubojů v nádherně provedených audiovizuálních kulisách, které jsou po určitém tréninku přístupné i začínajícím hráčům v žánru.

8/10
Tiscali Games
1. 8. 2017
Překrásná a náročná hra, při jejímž hraní zestárnete o několik let. Budete nenávidět každou skupinku nepřátel a milovat každé vítězství, kterého přes krev, slzy a pot dosáhnete.

DEENCS