State of Mind


58%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
xbox

Recenze

2/5
GameSite.sk
5. 9. 2018
Nedá sa povedať, že by sa State of Mind nesnažilo rozpovedať veľký príbeh s posolstvom a možno i varovaním do budúcnosti, no na to, aby sa z neho stala aj zaujímavá hra, to podľa mňa, bohužiaľ, nestačí. Mrzí ma, že sa tvorcovia vydali smerom priamočiareho interaktívneho filmu namiesto poriadnej adventúry, keďže ani akokoľvek dobrý príbeh nedokáže zakryť tú nudnú šeď, ktorá sa tu nachádza namiesto hrateľnosti....

7/10
XboxWeb.cz
20. 8. 2018
Výlet, do budoucnosti vzdálené třicet let, má pachuť virtuální reality, černého obchodu s lidskými vzpomínkami a mocenských choutek jedné hladové společnosti. Má ale i zajímavé osudy obyčejných lidí, kteří se postavili nespravedlnosti, aby si uhájili to, co je jim nejdražší. State of Mind je kvalitním přírůstkem mezi depresivní vize světa, který tratí na nestálém tempu, menším prostoru a drobných chybách.

65%
Bonusweb
19. 8. 2018
Ambiciózní novinka od německých adventurních specialistů z firmy Daedalic detailně rozpracovává témata, nad kterými se zamýšlí autoři sci-fi již desítky let. Je možné vytvořit umělou inteligenci, která má opravdové city? A lze přenést lidské vědomí ve vší jeho složitostí do jedniček a nul?

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře