Start the Party!


58%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Start the Party! v porovnání s podobnými hrami? Start the Party! byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5/10
GamesWEB.sk
29. 10. 2010
V podstate ide stále o to isté a po rýchlom čase sa stratí aj tá štipka motivácie, ktorá bola pri prvom spustení hry. Ako materiál na rôzne oslavy je však celkom užitočný.

6/10
Doupě
5. 10. 2010
Jistě, nepřináší nic nového, a pokud jste na hraní sami, nenabídne toho tolik, nicméně v rámci kolektivní zábavy je bezpochyby dobrou volbou.

3/5
Doupě
4. 10. 2010
Start The Party! je titul, který patří mezi ty povedenější. Jistě, nepřináší nic nového, a pokud jste na hraní sami, nenabídne toho tolik, nicméně v rámci kolektivní zábavy je bezpochyby dobrou volbou. Jedinou překážkou snad může být cena, která je při srovnání s obsahem hry neúměrně vysoká. Jestliže však máte peněz dost a chcete se s kamarády či rodinou na chvíli bláznivě pobavit už teď, nešlápnete...

6/10
Sector.sk
14. 9. 2010
Výdrž a životnosť to sú dve premenné, s ktorými akosi autori veľmi zle narábali. Hra triafa klinec po hlavičke a ukája hlad po ideálnej novej párty hre.

ENCS