Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2


27%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
wii
windows
ps3
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 v porovnání s podobnými hrami? Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

2/10
Tiscali Games
25. 7. 2011
Jeden z nejhorších filmových přílepků posledních let. Na téhle lineární, bezduché a ošklivé akční střílečce je špatné snad úplně všechno. Bod nad minimum dáváme jen díky obstojné hudbě a vděku za to, že další herní Potter dlouho nevznikne.

1/5
Doupě
21. 7. 2011
Nechci zatracovat obecně hry podle filmů. Mají svůj smysl. Harry Potter and The Deathly Hallows, part 2 je ale blbá hra i na poměry této specifické kategorie. Běžného hráče urazí zastaralým konceptem, na fanouška filmu čeká ne příliš vychytané ovládání a principy. Nezachrání to ani grafika, ani bonusy a nezachránila by to ani fotka nahé Hermiony v HD. Tento kousek prostě neměl vzniknout.

4/10
Zing
15. 7. 2011
Pokud si dodnes malujete na čelo jizvu ve tvaru blesku a bez Harryho Pottera nemůžete existovat, závěrečný díl by vám nemusel až tak vadit. Všechny ostatní ale důrazně varuju. Ruce pryč! Tahle hra je snad dílo samotného satana.

ENCS