SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated


67%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
xbox
ps4

Recenze

3/5
Hrej.cz
27. 7. 2020
Jste fanoušky SpongeBoba a jeho seriálu? A máte děti? Snadná infantilní hra bude hledat své hráče především v průsečíku obou táborů, případně mezi pamětníky původní hry. Nad rámec úzce profilovaného publika ale pro nikoho dalšího není. Pro ratolesti navíc přetrvává jazyková bariéra.

8/10
Sector.sk
15. 7. 2020
Alebo aj nie, čo je presne môj príklad, naozaj som sa tešil, ako si do SpongeBoba kopnem, ale nedá sa, tá hra naozaj funguje ako emblematický zástupca svojho žánru, bez ohľadu na sympatie či antipatie k hlavným hrdinom.

5/10
IndianTV
15. 7. 2020
Remake Spongeboba je velkým zklamáním. Jde znát zastaralý herní design, který vývojáři nechali netknutý, což ve výsledku vytváří frustrující a nudný zážitek, který si noví hráči neužijou. Narazíte však na dobře zpracované postavy a pěknou grafiku, která sedí ke stylu seriálu.

6/10
GamePark
8. 7. 2020
Doba remaků a remasterů slaví žně. Není tak divu, že se na trhu objevují i omlazené verze her, které ve své době právě nedobývaly vrcholky prodejních žebříčků a herní recenzenti si z nich nesedali na zadek. Právě takovou hrou byla v roce 2003 i dětská hříčka SpongeBob SquarePants Battle for Bikini Bottom. Že jste o ní v životě neslyšeli? To je klidně možné. Spongeboba v roce 2003 jen málokdo z tuzemských...

6/10
Respawnpoint
24. 6. 2020
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated ve finále není špatnou hrou. Je zkrátka věrná svému originálu. Nabídne solidní porci zábavy, klidně vám zabere 10 – 12 hodin hraní. Jen je jednoduše hloupá. Ale, to je ve své podstatě i seriál a pokud jste v něm našli zalíbení, nevidím jediný důvod, proč by vás neměla bavit i hra.

65%
Alza
24. 6. 2020
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated je remasterem akční skákačky z roku 2003, která vznikla na motivy populárního animovaného seriálu. Atmosféru své předlohy se tvůrcům ze studia Purple Lamp podařilo vystihnout skvěle, po technické stránce by si ale hra zasloužila o něco větší péči.

8/10
XboxWeb.cz
23. 6. 2020
Barevný výlet do Zátiší Bikin je snad ještě malebnější než televizní předobraz. Je plný známých postav, známých konfliktů a známého humoru. Herní mix hned několika klasik funguje dobře. Lehce zabaví jednotlivce, i skupinku hráčů. Z pohledu remasteru jde o dobře odvedenou práci, která si bohužel přinesla i to špatné. Ovládání je v některých směrech už dost těžkopádné a neohrabané. Což je velká škoda,...

80%
Czechgamer.com
23. 6. 2020
Povedený remaster putování žluté houbičky zahřeje na srdci a pobaví jak fanoušky originálu, tak i nové hráče.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře