Spider-Man: Shattered Dimensions


80%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Spider-Man: Shattered Dimensions v porovnání s podobnými hrami? Spider-Man: Shattered Dimensions byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Hrej.cz
10. 1. 2011
Ryze konzolová zábava se zdánlivě infantilním hlavním hrdinou funguje i na PC překvapivě dobře. Pestrý obsah, spousta zábavných bossů a správná dávka nadhledu bez problémů vynahradí kostrbaté ovládání a další dílčí pochybení.

8/10
Zing
15. 12. 2010
Pokud souhlasíte s panem Kotickem a věříte, že byly minulé hry o ničem, přeskočte Shattered Dimensions dlouhým skokem. Je to totiž v podstatě to samé (až na absenci otevřeného New Yorku). Pokud jste si ale dřívější hry užívali, není proč váhat, tento díl bude pro vás jako boží dar.

80%
GamePark
14. 10. 2010
Mají to superhrdinové v životě lepší? Ale kdepak! Více síly a dovedností = více nepřátel a povinností. A navíc ještě u her podle komiksových, či řekněme filmových předloh trpíme předsudkem, že to musí být vysloveně odpad, kterému je lepší se zdaleka vyhnout. Jenže ony se najdou výjimky a jaké. Za všechny zmiňme třeba hru Barman: Akham Asylum, která vystřelila k nebi jako raketa a zářila velmi dlouho....

78%
Bonusweb
28. 9. 2010
Pavoučí muž umí ve svých komiksech spoustu věcí. V nejnovější hře pak navíc ještě cestuje časem.

ENCS