Song of the Deep


77%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Song of the Deep v porovnání s podobnými hrami? Song of the Deep byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Tiscali Games
24. 2. 2017
Pod mořskou hladinou plave spousta melancholie a poetiky. Pozorovat to můžete z okénka ponorky v arkádě s nelineárním designem, kouzelnou grafikou a osobitou atmosférou. Báječná Song of the Deep se nicméně mohla vyvarovat krkolomného ovládání a frustrujících rébusů.

80%
Czechgamer.com
23. 7. 2016
Song of the Deep přináší líbezně znějící pohádkovou fantasy plošinovku z hlubin moře se spoustou zábavy, srdcervoucím příběhem a s pár škrábanci, které vás potrápí při záchraně táty….

8/10
XboxWeb.cz
18. 7. 2016
Song of the Deep ve mně zanechal rozporuplné pocity. Co se příběhu týče, chtěl jsem se dovědět, co přesně se stalo, celkový nápad se mi líbil a detailní prostředí také udělalo své. Souboje mě sice později moc nebavili, ale hra byla výzva a měl jsem radost z každého vyřešeného puzzlu a vyhraného souboje. Zvuková stránka také dělá své, takže jestli jste příznivci her tohoto typu a jste ochotni přimhouřit...

DEENPLCS