Someday You'll Return


77%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

Recenze

2,5/5
Cooldown
24. 5. 2020
Someday You'll Return je rozporuplná hra. Na jednu stranu má spousty povedených mechanik a na stranu druhou, je plna do očích bijících nedotažeností s naprosto nevhodným dabingem v čele. Přes to všechno má určitě hráčům hodně co nabídnout. Stačí jen tu a tam přimhouřit oči.

78%
Alza
17. 5. 2020
Someday You'll Return je adventura s hororovými prvky, která více než děsivou atmosférou zaujme příběhem a prostředím, ve kterém se odehrává. I přes některé nedostatky můžeme aktuální počin českého vývojářského dua z CBE Software s klidným svědomím doporučit.

8/10
IndianTV
10. 5. 2020
Hra toho nabízí opravdu mnoho. Ať už je to bloudění lesem, řešení hádanek, plížení před nepřáteli nebo procházení lokacemi, při kterých by se atmosféra dala doslova krájet. Některé pasáže jsou trochu slabší, zdlouhavé, a dokonce i chvílemi otravné. Celkový zážitek ze hry je ale opravdu výjimečný a pokud občas půjdete jiným směrem, než po vás hra vyžaduje, může vám toho konec hry odhalit mnohem víc…

Eurogamer.cz
6. 5. 2020
Sice nedosahuje kvalit jiných příběhových adventur či hororů, přesto rozhodně stojí za zahrání a našince jen potěší. Bez medaile.

75%
Bonusweb
5. 5. 2020
Nová česká hra Someday You’ll Return má světové parametry, přitom byla z velké většiny vytvořena v pouhých dvou lidech. Podíváme se v ní do českých lesů, kde budeme pátrat po ztracené dceři.

75%
Bonusweb
5. 5. 2020
Nová česká hra Someday You’ll Return má světové parametry, přitom byla z velké většiny vytvořena v pouhých dvou lidech. Podíváme se v ní do českých lesů, kde budeme pátrat po ztracené dceři.

8/10
Vortex
5. 5. 2020
Stejně jako v lese člověk občas dokáže zabloudit i v životě. Jako tátu malé holky mě hluboce zasáhla a současně znepokojila pouť, na níž jsem se vydal spolu s Danielem ve snaze najít pohřešovanou Stelu. Upřímně doufám, že si moje dcera nikdy podobný deníček nenapíše.

4/5
Hrej.cz
4. 5. 2020
Someday You'll Return se dvojce z CBE Softu povedlo. Přes technické problémy a ne úplně čarokrásnou grafiku přinesli poutavý příběh, tísnivou atmosféru a zajímavé lokální zasazení. A takovou kombinaci člověk nedostane každý den!

90%
Czechgamer.com
4. 5. 2020
Jedinečná atmosféra s príchuťou nám blízkeho prostredia vás v tomto podarenom mixe žánrov dokáže pohltiť a nepustiť až do vypätého finále

9/10
Zing
4. 5. 2020
Someday You'll Return je promyšleným a propracovaným dílem, které převyšuje řadu podobných hororů. Jistě, drobné chyby se najdou. Zamrzí například místy obtížná orientace v prostředí nebo nejasný úkol. Navzdory tomu je hra natolik povedená, že ji mohu bez váhání zařadit mezi ty české tituly, na které bychom měli být opravdu hrdí.

7/10
Tiscali Games
4. 5. 2020
Povedená atmosférická adventura, která sice neoslní designem aktivní hratelnosti, ale díky chytlavému vyprávění i chytrým rébusům jí to lze odpustit a na pár příjemných večerů se metaforicky i doslova ztratit v lese.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře