Sid Meier's Railroads!


85%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos

Podobné hry

Jak si vede hra Sid Meier's Railroads! v porovnání s podobnými hrami? Sid Meier's Railroads! byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

89%
Bonusweb
27. 11. 2006
Očekávaný duchovní nástupce série Railroad Tycoon je tu! Sid Meier se opět činil ve vlakové dopravě. Pojďme se podívat, jak jeho snaha dopadla tentokrát + VIDEO STREAM.

4/5
Hrej.cz
31. 10. 2006
Sid Meier’s Railroads nesmíte brát jako pokračování hardcore tycoonů, jde o naprosto odlišnou hru, která má za cíl pobavit co nejvíce hráčů nenásilnou formou. Pokud k tomu připočítáte užasnou grafiku a svižnou hratelnost, vychází z Railroads věru kvalitní počin!

GamePark
27. 10. 2006
Podíváme-li se do historie počítačových her tohoto žánru, je na první pohled patrné, že podobných titulů jsme již měli několik. A že to byly veleúspěšné tituly! U Sid Meier’s Railroads bychom mohli bez problému určit jakési pomyslné rodiče a prarodiče. Navíc „rodičem“ Railroad Tycoon je paradoxně Sid Meier’s, Transport Tycoon je jeho jakýsi starší bráška. Později jsme se dočkali ještě pokračování prvního...

DECS