Shattered Horizon


56%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

65%
GameSite.sk
1. 10. 2010
Síce má určite nedostatky a nevyužitý potenciál, no dokáže na dlhšiu dobu veľmi dobre zabaviť.

69%
GamePark
2. 3. 2010
Shattered Horizon dostal do vínku slušnou porci originality. Co zpočátku vypadá jako ořezaná střílečka, má nečekanou hloubku. Bohužel, tvůrci trochu pozapomněli na přístupnost.

GamePark
2. 3. 2010
Nejprve trochu teorie. Pokud někdy exploduje Měsíc, jak naznačuje Futuremark, bude to pro lidstvo mít jeden velice zajímavý následek. Než se k němu dostaneme, je nutné podotknout, že – na rozdíl od všeobecně rozšířené představy, kterou dětem vtloukají do hlav ve škole – neustanou slapové jevy, tedy střídání přílivu a odlivu. Hladina moří stoupá a klesá bez ohledu existenci Měsíce, naše přirozená družice...

4/10
Tiscali Games
8. 2. 2010
Jen hezká grafika se střílením astronautů ve vesmíru podle mě ještě výbornou hru nedělá. Kromě malého počtu map a herních módů tu nenaleznete vůbec nic navíc.

4/10
Tiscali Games
8. 2. 2010
Jen hezká grafika se střílením astronautů ve vesmíru podle mě ještě výbornou hru nedělá. Kromě malého počtu map a herních módů tu nenaleznete vůbec nic navíc. Žádnou sólo kampaň, boty, LAN, nic takového zde není. Když si přičtete, že hra běží jen pod Vista / 7 a DX10 grafikou, jinak jí ani nespustíte, je to už docela na pováženou. Ovládání je sice dobře...

6,5/10
Sector.sk
4. 11. 2009
Z hry cítiť, že je to taký rýchly pokus Futuremarku o svoju prvú hru, ale dať 20 euro za štyri mapy je celkom dosť. Hrateľnosť nie je zlá a k tomu hra prináša aj niekoľko inovácii do vesmírneho gameplayu.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře