Shadow Warrior 2


82%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

Recenze

4/5
Hrej.cz
27. 6. 2017
Parádní akční nářez, který si na nic nehraje a raději nechá hrát vás. Zamrzí repetitivní prostředí a pár technických chyb, řev hlavní a svist čepelí ale tyhle výhrady celkem spolehlivě přehluší

8/10
XboxWeb.cz
19. 5. 2017
Shadow Warrior 2 je výborné FPS s RPG prvky a hromadou pubertálního humoru co mixuje výborné nápady s těmi nešťastnými. Díky tomu vznikla hra, která rozhodně stojí za zahrání. Zvláště pokud se rádi smějete a rozsekáváte monstra s kamarády anebo sami!

90%
Bonusweb
20. 11. 2016
Poslední dobou se v herním průmyslu stalo pravidlem, že pokud chcete opravdu hodně muziky za málo peněz, musíte si koupit hru od polských vývojářů. Donedávna se to týkalo skoro výhradně Zaklínače od CD Projekt Red. Nyní to ovšem platí i pro další polské vývojáře.

7/10
Zing
19. 10. 2016
Shadow Warrior 2 se hodnotí těžko, protože každý na něj bude přihlížet úplně jinak. Některým se bude líbit klikání levým tlačítkem myši, dokud všichni neumřou. Někomu se to líbit nebude. Ale nedá se hře upřít, že je prostě zábavná a na odreagování a nevážné hraní poslouží takřka dokonale.

9/10
Tiscali Games
18. 10. 2016
Skvělý mix bezhlavě zábavné akce a primitivního RPG, který díky citlivě řešenému designu znamenitě funguje. Může se pyšnit nespočtem přístupů k zabíjení nepřátel, výborným pocitem z bojů a rovněž bezvadným technickým stavem. Maličkosti, jako je lehce se opakující prostředí nebo nepatrně nevyvážená obtížnost, lze s klidem odpustit.

82%
GamePark
16. 10. 2016
Shadow Warrior 2 je samozřejmě pokračováním stejnojmenné hry, jež vyšla v roce 2003. Kořeny této série však sahají až do roku 1997, kdy jsme bojovali ještě na MS-DOS. Stejně jako za jedničkou, i za dnes recenzovaným dílem stojí polské vývojářské studio Flying Wild Hog a vydavatel Devolver Digital. Na rozdíl od prvního dílu, kdy se hra dostávala na některé platformy až s odstupem času, dvojka vyšla...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře