Seven: The Days Long Gone


50%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Seven: The Days Long Gone v porovnání s podobnými hrami? Seven: The Days Long Gone byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

60%
Bonusweb
8. 12. 2017
Mix Thiefa, Commandos a Diabla? Že to zní jako skvělý nápad? Nemůžete se dočkat, až si hru zahrajete? Než začnete nekontrolovatelně slintat na klávesnici, raději si přečtěte recenzi.

80%
GamePark
6. 12. 2017
Seven: The Days Long je ambiciózní singlepalyer 3D izometrické RPG. Za tvorbou stojí studio Fool´s Theory, které je tvořeno bývalými vývojáři studia CD Projekt RED (mimo jiné The Witcher 3: Wild Hunt). Tahle skupina se po úspěchu zaklínače rozhodla oddělit od CD Projektu kvůli neutuchající touze vytvořit vlastní svět s chytlavým příběhem, působivou hratelností a se zbrusu novým pohledem. Nejvyšším...

6/10
Tiscali Games
4. 12. 2017
Hra, která mohla být opravdu dobrá, kdyby strávila ještě půlrok ve vývoji. Pozititvní dojem z přísně klasického, avšak povedeného příběhu, kvalitně napsaných textů a především překrásného, detailního a zcela otevřeného světa bohužel kazí nepříliš hluboký boj a hlavně problémový stealth spolu se smrští bugů a technických nedodělků.

0/10
Gamebro
2. 12. 2017
Když v roce 2014 vyšla nová inkarnace Thiefa, byli mnozí fanoušci plíživé hratelnosti zklamáni. Hra se zkrátka nemohla rozhodnout, zda vám v plížení nechá co možná nejvíc svobody nebo vás naopak povede za ručičku. Ve snaze obě cesty vyvážit se kouzlo hry nakonec vytratilo. Útěcha přichází ze zcela nečekaného směru – paradoxně je to izometrická novinka Seven: The Days Long Gone, která ukazuje, jak by...

DEPLCS