RUINER


78%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra RUINER v porovnání s podobnými hrami? RUINER byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

75%
Czechgamer.com
14. 7. 2020
Konverze strhující futuristické záležitosti se zajímavým systémem schopností se povedla a své fanoušky si určitě najde.

8/10
Zing
13. 10. 2017
Studio Reikon Games vstoupilo do herních vod správnou nohou. RUINER dokazuje, že se tvůrci naučili při práci na větších titulech vymyslet zábavné a funkční mechaniky, které zabalili do cyberpunkové dystopie blízké budoucnosti. Fanoušky žánru by tento titul měl zcela jistě potěšit.

GamePark
4. 10. 2017
RUINER dokáže zaujmout epicky a drsně vypadajícími obrázky, ze kterých je zřejmé, že naše postava má co dočinění se světem budoucnosti. V roce 2091 technika dospěla tak daleko, že je jí člověk propojen skrz na skrz. Všechny vymoženosti jsou napojeny přímo do mozku, což sice znamená okamžité ovládání veškeré techniky, ale zároveň i možnost nahackovat se do samotného mozku oběti. Právě to se stane i...

8/10
Tiscali Games
2. 10. 2017
Našlapaná a mimořádně brutální kyberpunková rubačka s vynikajícím audiovizuálním zpracováním. Vyšší obtížnost je kompenzovaná širokým arzenálem zbraní a schopností, které lze navíc za chodu volně konfigurovat. Škoda jen poměrně malé variability prostředí a někdy až extrémní nepřehlednosti během řežby.

DEENCS