Ridge Racer Unbounded (X360)


67%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox 360

Recenze

6,5/10
GamesWEB.sk
24. 6. 2012
Nový Ridge Racer nie je hrou pre masy, vlastne je určený asi len pre úzku skupinu hráčov s oceľovými nervami. Stačilo by pridať výber obtiažnosti a mohol z neho byť jednoznačný hit. Takto mu hrozí, že ho nikto nebude mať rád a to je veľká škoda.

75%
XboxWeb.cz
4. 6. 2012
Ridge Racer Unbounded je velmi kvalitní arkáda, které nechybí šmrnc při nočním závodění. Hráče upoutá svoji destruktivní povahou, editorem tratí a multiplayerem s uživatelskými městy. Kvality hry malinko sráží elektronický soundtrack a hlavně to, že s původní sérií her Ridge Racer nemá prakticky nic společného, ale s Flat Out, Splin/Second či Burnout mnoho. Není to chyba hry, ale prezentace, která...

80%
GameSite.sk
17. 4. 2012
Jedná sa o akrádové, adrenalínové preteky, kde vás jedna chyba stojí celý pretek

55%
Czechgamer.com
11. 4. 2012
Tohle je průměr s velkým P. Žánrová jednohubka, která ani v nejmenším nezasytí. Radši sjeďte ještě jednou všechny FlatOuty, vyjde vás to levněji.

8/10
Konzolista.cz
11. 4. 2012
Ridge Racer Unbounded kašle na jakákoliv pravidla předchozích dílů a přináší si svoje vlastní. Rozhodně to ale není na škodu, protože konečně se tu objevil díl, který nějakým způsobem sérii posunuje, navíc i přes tuto změnu si udržel zábavnou hratelnost, díky níž se budete od své televize jen těžko odtrhávat. Několik chyb tu sice je, ale žádná natolik závažná, aby pokazila herní zážitek a výslednou...

55%
Czechgamer.com
11. 4. 2012
Tohle je průměr s velkým P. Žánrová jednohubka, která ani v nejmenším nezasytí. Radši sjeďte ještě jednou všechny FlatOuty, vyjde vás to levněji.

6/10
Zing
4. 4. 2012
Závody v podání nezkrotného Ridge Racera jsou akční, frenetické a občas i docela zábavné. Nemohu ale říci, že silně motivující a novátorské. Najde se hned několik mnohem lepších závodů, takže jde spíše o osobní vkus. Ach ano, málem bych zapomněl. Tohle není Ridge Racer!

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře