Půl kila mletýho


60%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Půl kila mletýho v porovnání s podobnými hrami? Půl kila mletýho byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5/10
Tiscali Games
23. 7. 2010
Mletý je na našem písečku hodně úchylná hra, která si z masakru zombíků dělá docela odlehčený guláš, místy docela chutný, jenže který vás možná přestane bavit dříve, než ho celý dojíte. Každopádně ten kus srandy a stylového ztvárnění se počítá, takže pokud nebudete moc nároční, řezání nemrtvých v kůži celebritky Majera může alespoň slušně rozptýlit a pobavit.

3,5/5
Doupě
13. 6. 2010
Aspoň jízdní model je ale poměrně zdařilý a i přes svou arkádovost poskytuje poměrně slušné vyžití pro všechny závodníky. Je pravda, že nějaké závodnické výzvy si užijete ve hře pouze dvakrát a jednou to bude pouze časovka, ale i tak se jedná o světlé okamžiky, které jasně ukazují, co tvůrci s náplní misí umí vytvořit a jaká vzpruha pro hratelnost to téměř okamžitě je. Jen kdyby tak své kouzelné schopnosti...

3/5
Hrej.cz
17. 4. 2010
Půl Kila Mletýho není zábavným strojem na zabíjení zombií. Je to jen docela vtipná akce zkažená nudou za volantem a občasnou bezradností v houfu tupého stáda smradlavých příšerek. Průměr. Bohužel.

CS