Project Warlock


83%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Project Warlock v porovnání s podobnými hrami? Project Warlock byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Doupě
8. 2. 2019
Project Warlock je střílečka ze staré školy. Nostalgici, kteří hráli původní Bloody, Doomy, Wolfensteina či Hexen si mohou přidat jeden bodík k dobru. Design úrovní trochu strádá, úrovně jsou příliš krátké, ale zase to titul napravuje povedeným RPG systémem a počtem kousků na porcování nepřátel. Trošku je cítit, že je to opravdu prvotina studia připomínající více velmi dobrý vysokoškolský projekt,...

8/10
Tiscali Games
10. 1. 2019
Vynikající oldschoolová akce, která se nebojí některých moderních prvků. Je hektická, rychlá, zničující, explozivní a krvavá. V některých ohledech sice krapet pokulhává, pokud si ji ale budete rozumně dávkovat, odmění se vám příjemně stráveným časem.

5/5
GameSite.sk
29. 10. 2018
Jakub Cislo je riadne číslo a zapamätajte si ho! To, čo nám za pár drobných predviedol, je fakt veľa muziky, riadneho oldskúl rocku! Cheesy dizajnom počnúc, kvázi 8 bitovou grafikou síce nemusiac, ale hrateľnosťou vybičovanou do maxima, je Project Warlock tým pravým orechovým z indie sadu.

CS