Project CARS 2


62%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
xbox
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Project CARS 2 v porovnání s podobnými hrami? Project CARS 2 byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Zing
20. 11. 2017
Koupi Project Cars 2 je třeba pečlivě zvážit. Nekompromisní jízdní model není tak benevolentní jako v jiných simulátorech, pokud s tím ale počítáte, dostanete skvělou porci závodní zábavy. Zamrzí snad jen nápadná recyklace obsahu z prvního dílu a na konzolích osekané vizuální zpracování okolí tratě.

80%
Bonusweb
28. 9. 2017
Pokračování kontroverzně přijaté hry vylepšuje prakticky každý aspekt. Díky mnohem bohatšímu obsahu dokáže nabídnout tak odlišné disciplíny, jako jsou třeba rallycross a závody motokár. Je však pouze pro lidi, kteří berou závodění opravdu vážně alespoň do té míry, aby zainvestovali do volantu.

7/10
XboxWeb.cz
27. 9. 2017
Tak jsem do toho cíle nakonec dorazil a musím poděkovat. Za vrácení mého ega zpět do rozumné míry, za připomenutí opravdového významu slova simulace a za chvíle neskutečného zoufalství, které střídaly euforie z těžce získaných umístění. Detailně propracovaný fyzikální model doprovázený systémem Live Track 3.0, autentickými asistenčními systémy a důmyslným nastavením počasí, dává autorům plné právo,...

0/10
Gamebro
23. 9. 2017
Gentlemen, start your engines! Milovníci závodních her si po delší době o letošním podzimu přijdou vskutku na své. Začalo to novým ročníkem F1 2017, který se náramně povedl, a hody budou pokračovat sedmým dílem konzolové klasiky Forza Motorsport, která se podívá také na PC, zatímco na Playstation 4 se o přízeň závodních fanoušků bude ucházet exkluzivní Gran Turismo Sport. S jistým náskokem nad zmíněnými...

Eurogamer.cz
18. 9. 2017
Z gruntu inovovaná jednička s ještě větším záběrem než dříve.

4/5
Hrej.cz
18. 9. 2017
Téměř dvě stovky aut, šedesát tratí a nespočet podob zábavy. Strhující závodní simulátor cílící na milovníky motorsportu by před vydáním zasloužil více péče.

DEPLENCS