Posel Smrti 2


70%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Posel Smrti 2 v porovnání s podobnými hrami? Posel Smrti 2 byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

Eurogamer.cz
15. 5. 2011

7/10
Tiscali Games
11. 3. 2010
Samuel se v hrobě věru obracet nebude, neboť němečtí tvůrci přistoupili k jeho památce s citem a úctou. Příběh, délka hry, detailní grafika a atmosférický soundtrack, to vše jsou jejich esa v rukávu. Se sabotáž... ehm, chci říct lokalizačním týmem na východ od jejich hranic naneštěstí nepočítali. Samotná hra Posel Smrti II je vážně vynikající a pocitově má na...

4/5
Hrej.cz
10. 3. 2010
Němečtí tvůrci rozhodně neudělali rodině Gordonů ostudu. Posel smrti 2 si v ničem nezadá s prvním dílem – zpracování navozuje temnou atmosféru, scénář hráče drží v napětí a touze objevovat a vyzkoušené adventurní postupy hezky odsýpají. Slušná práce!

3/5
Doupě
24. 2. 2010
Je mi jasné, že ne všem tento způsob musí vyhovovat, především ne hardcore pařanům, kteří si v nekonečné záplavě možných kombinací libují. Jdeme ale s dobou a pokrok znamená zjednodušování. Mně to velmi sedlo, jelikož jsem se tak ušetřil zoufalých situací a nemusel kombinovat vše se vším. Tady dávám hře jedno malé plus, i když zásluhu na tom má hlavně předchůdce.

Eurogamer.cz
23. 2. 2010

CS